Collection: Playdough

16 products
  • Playdough Tools
    Playdough Tools
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Natural Playdough-Vanilla
    natural playdough in glass jar
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Natural Playdough-Rose
    natural playdough in glass jar
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Natural Playdough-Blue Gum Eucalyptus
    natural playdough in glass jar
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Coral Reef Playdough Kit
    Coral Reef Playdough Kit
    Regular price
    $49.95
    Sale price
    $49.95
    Unit price
    per 
  • Dinosaurs Playdough Kit
    Dinosaurs Playdough Kit
    Regular price
    $44.95
    Sale price
    $44.95
    Unit price
    per 
  • I Am Loved - Affirmation Playdough Kit
    I Am Loved - Affirmation Playdough Kit
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Unit price
    per 
  • Australian Birds Playdough Kit
    Australian Birds Playdough Kit
    Regular price
    $49.95
    Sale price
    $49.95
    Unit price
    per 
  • Anatomy Playdough Kit
    Anatomy Playdough Kit
    Regular price
    $79.95
    Sale price
    $79.95
    Unit price
    per 
  • Sensory Soil Playdough-MakeMUD
    Mud Playdough Powder sachet in a mud kitchen.
    Regular price
    $14.50
    Sale price
    $14.50
    Unit price
    per 
  • Sensory Sand Playdough-MakeMUD
    Aerial view of a bowl filled with Sand Playdough, blue pebbles and a shell.
    Regular price
    $12.50
    Sale price
    $12.50
    Unit price
    per 
  • Natural Playdough-Peppermint
    natural playdough in glass jar
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Natural Playdough-Lemon Tea Tree
    natural playdough in glass jar
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Natural Playdough-Sweet Orange
    natural playdough in glass jar
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Natural Playdough-Chocolate
    natural playdough in glass jar
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Natural Playdough-Lavender
    natural playdough in glass jar
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per